POLANA A20 chloral

Pro zobrazení cen se přihlaste

Zrušit výběr

Popis produktu

Vlastnosti

Biocidní, zásaditý, pěnivý mycí prostředek s přídavkem dezinfekční složky. Spolehlivě ničí bakterie a plísně. Odstraňuje všechny tuky rostlinného a živočišného původu. Účinně testovaná proti bakteriím: Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Proteus vulgaris, kvasinkám Candida albicans a plísním Aspergillus niger.

Použití

Pro čištění a odmašťování stěn, podlah, odtokových zařízení, kontejnerů. Doporučujeme pro pěnotvorná zařízení, tj. pěnový generátor, pěnová pistole, tlaková myčka. Prostředek není agresivní vůči ušlechtilým kovům, sklu, keramice, plastům a gumě. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Složení

Hydroxid draselný, chlornan sodný (aktivní chlór 50 g/l), komplexní sloučeniny a povrchově aktivní látky.

Dávkování

V plném rozsahu koncentrace od 1,5 % vodného roztoku až po koncentrát  v závislosti na typu znečištění.

Doporučené koncentrace:
– mírně znečištěné povrchy: 1,5 – 3,0 %
– silně znečištěné povrchy: 3,0 – 5,0 %

Pokyny k použití

Přípravek a jeho vodné roztoky je možné nanášet pomocí pěnotvorného zařízení. Přípravek je potřeba nechat působit 10 – 15 minut. Poté opláchnout vodou. Použití přípravku při zvýšené teplotě zvyšuje účinnost i rychlost čištění a dezinfekce, a umožňuje snížení použitých koncentrací.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřeném původním obalu při teplotě 10 až 20 °C.

POZOR!!! Zásaditá kapalná žíravina – chránit pokožku a oči.

V případě kontaktu s přípravkem, musí být zasažené místo okamžitě omýváno velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut, v případě poleptání použijte sterilní obvaz. Zajistěte lékařské ošetření.

Balení

5 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 20x12x30
25 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 30x24x45

Doba trvanlivosti

12 měsíců

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…