Ochranné brýle CXS ROY, čirý zorník

69,00  bez DPH

Popis produktu

Použití

Ochranné brýle pro krátkodobé a pomocné činnosti v neprašném prostředí. Vhodné pro stavebnictví, strojírenství, zemědělství, laboratoře, automobilový průmysl.

Popis

Brýle s čirým polykarbonátovým zorníkem. Uživateli se nabízí nastavitelná délka postranic společně snastavitelným úhlem zorníku. Zorník poskytuje ochranu proti ultrafialovému záření UV385. Anti-scratch úprava zvyšuje  trvanlivosti výrobku a lepší vidění. Anti-fog úprava zajišťuje ochranu proti zamlžení. Brýle jsou certifikovány dle norem EN 166a EN 170. Rovněž splňují požadavky optické třídy 1, která zaručuje vysokou optickou čirost pro dlouhodobé nošení a ochrání jejich uživatele vůči částicím s nízkou rychlostí dle mechanické pevnosti F. Mechanická pevnost je rozšířena o symbol T, kdy je deklarována ochrana proti částicím při extrémních teplotách od -5°C až +55°C. U zorníku je integrovaný boční kryt, který spolehlivě zastaví částice pohybující se nízkou rychlostí a integrovaný chránič obočí. Výborná kompatibilita s respirátory CXS Spiro.

Parametry

Materiálové složení                 Rám – nylon, zorník – polykarbonát

Normy                                     EN 166, EN 170

Typ zorníku brýlí                     Čirý

Značka                                    CXS
Ochrana brýlí                         „UV ochrana, ochrana proti poškrábání, ochrana proti zamlžení“
Typ brýlí                                  Ochranné brýle
UV ochrana                             UV 385
Vlastnosti brýlí                        „Nastavitelná délka postranic“
Optická třída                            1
Mechanická pevnost                FT

 

Údržba

Zorník čistěte optickou utěrkou, ultrazvukovou pračkou nebo teplou mýdlovou vodou (20 ±5 °C). Osušte přikládáním jemné tkaniny. Co nejméně otírejte, hlavně ne nasucho. Desinfekce je možná mírnými prostředky.