Zástěra ANSELL PVC-45W, kyselinovzdorná bílá

245,00  bez DPH

Popis produktu

Použití

Zástěry jsou určeny pro částečnou ochranu těla proti postřiku některými chemikáliemi. Jsou v souladu se směrnicí Rady 89/868/EHS ve znění pozdějších předpisů a jsou podle ní označeny. V souladu s evropskými normami EN 340:2003 a EN 14605:2005. Zástěry nejsou navrženy tak, aby umožňovaly přenos vodních par. V důsledku toho by měly být z důvodů pohody používány pouze krátkodobě.

Popis

Kyselinovzdorná zástěra

Parametry

Materiálové složení                PVC, Nevyztužené zástěry s otevřenou zadní částí 

Označení                                PVC-45W 

Normy                                     EN 340:2003 a EN 14605:2005

Velikost                                   rozměry 84 x 112 cm, tloušťka 0,508 mm  

Značka                                    Ansell 

 

Upozornění

Informace uvedené v piktogramech nebo údaje o délce trvání chemické odolnosti jsou založeny na laboratorních testech, a proto slouží pouze jako pomocné údaje, protože nemusí odrážet skutečnou trvanlivost na pracovišti.

Bezpečnostní opatření pro použití

1. Před použitím zkontrolujte, zda zástěry nejsou poškozené či vadné. Pokud jsou zástěry během používání protrženy či propíchnuty, ihned je zlikvidujte. Pokud máte pochybnosti, zástěry nepoužívejte a vezměte si nové. 2. Je nezbytné vyhnout se jakémukoli styku chemikálií s pokožkou, i když jsou tyto chemikálie považovány za neškodné. Proto používejte produkty, které mají ochranný index č. 6 nebo vynikající hodnocení odolnosti proti degradaci. Ve všech ostatních případech se zástěry mají používat pouze pro ochranu proti postřiku nebo krátkodobému kontaktu. Pro další podrobnosti ohledně chemické vhodnosti se, prosím, spojte s technickým oddělením firmy Ansell. 3. Zajistěte, aby chemikálie nemohly pronikat okolo bočních stran hrudní části zástěry nebo do návleků na paže. 4. Zástěry nejsou určeny pro ochranu proti mechanickým rizikům. Mechanická odolnost může být hodnocena z výsledků testů na úrovni A. 5. Zástěry/návleky na paže by neměly být používány jako ochrana proti vroubkovaným ostřím nebo pokud je riziko zapletení do pohyblivých částí stroje. 6. Zástěry nechrání proti tepelným rizikům.

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…