Kombinované rukavice ZORO, vel. 10

30,00  bez DPH

Popis produktu

Použití

Ochranné kombinované rukavice slouží jako ochrana rukou proti znečištění a ochrana v pracovním prostředí při práci v suchu s drobným mechanickým ohrožením (odření, ušpinění…). Rukavice používejte na čisté a suché ruce.

Popis

Rukavice s podšívkou ve dlani, žluté hovězinová štípenka, 100 % bavlna.

Parametry

Materiálové složení                dlaň – hovězí štípenka, hřbet a manžeta – bavlněná tkanina

CAT                                        cat.2

Normy                                     EN 388, EN 420

Velikost                                   10

Značka                                    ZORO

 

Údržba

Po použití se ujistěte, že jsou z rukavic odstraněny veškeré znečisťující látky. Prodlouží to životnost rukavic. Jedná se o rukavice pro krátkodobé použití. Zvlhlé rukavice sušte dále od tepelných zdrojů při pokojové teplotě. Zákaz praní rukavic, případnou nečistotu vykartáčujte jemným kartáčkem, nečistěte chemicky, nebělte, nesušte v bubnové sušičce, nežehlete. Prodřené, propálené, silně znečištěné, nebo ztvrdlé páry vyměňte za nové. Neručíme za možné snížení ochranné funkce způsobené chybnou péčí.

Upozornění

Nepoužívejte poškozené rukavice. Nepoužívejte pro manipulaci s ostrými předměty, plamenem či horkými nebo zahřátými předměty, chemikáliemi nebo mastnými předměty. Nejsou odolné proti promáčení. Tyto rukavice se nesmí nosit, pokud hrozí riziko zachycení do pohyblivých částí strojů. Rukavice splňují požadavky na odolnost proti propíchnutí, nejsou ale určeny pro ochranu před tenkými, ostrými předměty, jako jsou například injekční jehly.