POLANA K100p

Pro zobrazení cen se přihlaste

Zrušit výběr

Popis produktu

Vlastnosti

Kyselý, pěnivý čisticí prostředek. Dokonale odstraňuje organické a anorganické usazeniny. Není agresivní vůči ušlechtilým kovům, sklu, keramice, plastům a gumě. Doporučujeme pro pěnotvorná zařízení, tj. pěnový generátor, pěnová pistole, tlaková myčka.

Použití

Určeno pro pěnové čištění a odstraňování minerálních a organických usazenin z povrchů a zařízení v potravinářském průmyslu, chovech hospodářských zvířat (např. vepříny, stodoly, stáje, kurníky bez přítomnosti zvířat) a v rostlinné výrobě.

Složení

Kyselina fosforečná, deflokulanty, sekvestranty, inhibitory koroze.

Dávkování

V plném rozsahu koncentrace od 1 % vodného roztoku až po koncentrát v závislosti na typu znečištění, tloušťce a tvrdosti vrstvy.

Doporučená koncentrace: 3,0 – 5,0 %.

Pokyny k použití

Přípravek a jeho vodné roztoky je možné nanášet pomocí pěnotvorného zařízení (tj. pěnový generátor, pěnová pistole, tlaková myčka). Přípravek je potřeba nechat působit 10 – 15 minut. Poté opláchnout vodou. Použití přípravku při zvýšené teplotě (do 60 °C) zvyšuje účinnost i rychlost čištění, a umožňuje snížení použitých koncentrací.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřeném původním obalu při teplotě 10 až 20 °C.

POZOR!!! Kyselá kapalná žíravina – chránit pokožku a oči.

V případě kontaktu s přípravkem, musí být zasažené místo okamžitě omýváno velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut, v případě poleptání použijte sterilní obvaz. Zajistěte lékařské ošetření.

Balení

6 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 20x12x30
30 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 30x24x45
Možnost většího balení: 250 kg

Doba trvanlivosti

12 měsíců

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…