POLANA K100

Pro zobrazení cen se přihlaste

Zrušit výběr

Popis produktu

Vlastnosti

Kyselý, nepěnivý čisticí prostředek, dobře rozpustný ve vodě. Dokonale odstraňuje organické a minerální usazeniny (např. vodní kámen, mléčný kámen). Není agresivní vůči ušlěchtilým kovům, sklu, keramice, plastům a gumě.

Použití

Pro čištění místností, zařízení, instalací a nádrží v potravinářském průmyslu a pěstování rostlin. Určen pro mytí nádob v automatických myčkách a čištění v uzavřeném systému typu CIP.

Složení

Kyselina fosforečná, deflokulanty, sekvestranty, inhibitory koroze.

Dávkování

V plném rozsahu koncentrace od 1 % vodného roztoku až po koncentrát v závislosti na typu znečištění, tloušťce a tvrdosti vrstvy.

Doporučená koncentrace: 1,0 – 3,0 %.

Pokyny k použití

Umýt instalace (zařízení) vodou a poté použít roztok prostředku a ponechat ho v instalaci (zařízení) po dobu 15-20  minut. V případě, hrubé vrstvy kamene, pokud je to nutné, opakujte postup. Vyčištěnou instalaci (zařízení), opláchněte vodou. Použití přípravku při zvýšené teplotě (do 60 °C) zvyšuje účinnost i rychlost čištění a umožňuje snížení použitých koncentrací.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřeném původním obalu při teplotě 10 až 20 °C.

POZOR!!! Kyselá kapalná žíravina – chránit pokožku a oči.

V případě kontaktu s přípravkem, musí být zasažené místo okamžitě omýváno velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut, v případě poleptání použijte sterilní obvaz. Zajistěte lékařské ošetření.

Balení

6 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 20x12x30
30 kg- rozměry (délka, šířka, výška) 30x24x45
Možnost většího balení: 250 kg

Doba trvanlivosti

12 měsíců

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…